Vetura në shitje Mercedes-Benz B 200

Kjo veture ka pasur 142 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 19:25:38

7,200 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


7,500 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2007

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1800 cm³ 235 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

MERCEDES B CLASS 200 CDI MODEL 2007

MERCEDES B CLASS 200 CDI
MODEL 2007 RKS 1 VIT
FULL SERVIS PAISJE TE FRENIMI ULJE FILTERA
PAISJE TE AMERTIZIMT GOMA TE REJA
NE GJENDJE SUPER TE MIR PA ASNJEE DEFEKTT
REGJSTRIM 1 VIT
POSEDON
AUTOMATIC
KLIMATRONIC
ULSET ME NXEMJE
RADIO CD ORGJINAL MERCEDES
TEMPOMAT
COPYUTER BORD
4 XHAMAT ELEKTRONIC
PULLA TIMON
DRITAT XENON
FELLNE DHE GOMA TE REJA


INFO AUTO BENI +37745613666
INFO NE 045613666--------049858656
viber+37745613666
KONTAKT PREJ ORES 09.00 DERI 22.00
SMS IMEL MOS DERGO

FLM PER MIREKUPTIM...PRESIM BLERES SERIOZ...
VETURA GJENDET NE AUTO SALLON BENI
FSHATI STANOVC I EPERM

Siguria dhe komoditeti


  •  Radio

  •  Dritare elektrike

  •  Airbag

  •  ESP

  •  CD


Shpërndaje:

Veturat e fundit