Vetura në shitje Volkswagen T3 Blue Star

Kjo veture ka pasur 3797 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/05/2020 18:48

15,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Minivan 1990

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 6+

Kubikazha Kilometrazhi
- 150 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Istog

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Vw T3 Multivan 1.9TD, BLUESTAR Hannover Edition

VW T2/T3 Multivan 1.9TD BLUESTAR Hannover Edition, Viti i prodhimit 1990, ne gjendje perfekte.

Volkswageni osht i paisur me Klim fabrikisht qe e ban shum unik, qdo gja osht kontrollu/restauru detalisht dhe funksionon si duhet.

Ngjyra po ashtu i eshte restauru duke ruajtur kodin origjinal te ngjyrs, podin ka te izoluar me kubit per mbrojtje nga korrizioni.

Gjendja paraprake dhe Qdo pun qe osht ba osht e dokumentume dhe dorzohet ne rast shitblerje.

Ka Matorr 1.9 turbo diesel me kod (AAZ), qe eshte nje nder me te pershtatshmit per ket model.

Osht i importum ne Kosov ne vitin 2003 prej Zvicrre,regjistrimi i par osht ba ne vitin 2005 mos gabofsha.


Qmimi 15mij Euro i padiskutushem, Ju lutem rrespektone qmimin dhe mos na humbni koh neve as veti ne qoft se qmimi ju doket i nalt.


Viber, whatsapp +46767031987


Shpërndaje:

Veturat e fundit