Vetura në shitje Mazda CX-3

Kjo veture ka pasur 7750 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/12/2015 11:43

25,480 EUR
24,980 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Xhip/SUV 2015

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Kuqe 4

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 0 000 KM

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Mazda CX-3 Evolution

CX-3 eshte modeli me i ri i prodhuar nga Mazda. Edhe ky model si modelet tjera posedon teknologjine SkyActive dhe KODO-soul. Me nje garanvion tri vite (3) ose 100 mije Km te Kaluara.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion


Shpërndaje:

Veturat e fundit