Vetura në shitje Volkswagen Bora

Kjo veture ka pasur 99 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/02/2020 00:08

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2003

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 0 001 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Luri

 • Prishtinë
 • 045877275

BORA 1.9 TDI 74 KW - EKSTREM E RUAJTUR - E RE

Viber + 383 45 877 275 /
VW BORA 1.9 TDI 74Kw
-I-Te Kuqe / ME HARGJIME SHUM TE VOGLA MOTORRIN SHUME NE GJENDJE TE MIRE
VITI I PRODHIMIT 2003
MODEL I VEQANT : HIGH/LINE
E SERVISUAR GJDO HER ME KOH PO ASHTU I SA PO SERVISUAR KOMPLET
REGJISTRIM DERI ME 16-QERSHOR 2020
GARANTOJM PER LETRA QE NUK ESHTE HIPOTEK

🌟FULL EKSTRA 🌟
- KLIM FUNKSIONALE
- TIMON 3SH
- 💎ORA CROM💎
- SERVO
- LEVIZJE TIMONI POSHT LART
- AIR BAG
- ABS + ESP
- 4 GJAMAT ELEKTRONIK
- 4 GOMAT E REJA
- FELLNE EKSTRA
- RADIO CD USB MP3
- MBYLLJE QENDRORE
- BORD KOMPJUTER
- PASQYRE ELEKTRONIKE
- RADIO ME TE FABRIKES
- MODELI I VEQANT HIGH LINE
ETJ


🔥PER BORA MATE PAQET,SI MRENA PO ASHTU EDHE JASHT MOS U NIS NE AT DREJTIM EKSTREM E RUJTME PER NI MARAKLI

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit