Vetura në shitje BMW 318

Kjo veture ka pasur 5111 vizita
Ndryshimi i fundit: 31/01/2021 09:43

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 226 000 KM

BMW 3 e91 2009

BMW 318d 143PS
Inetrier M, karrikat gjysem lekure dhe me ajer
BI-XENON + LED
Dirta dhe Fshesa automatike (me senzor)
Senzor parkimi (mrapa)
Xhama te erresuar fabrikisht
Origjina Zvicerr
Gjenda shume e mire!

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit