Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 1302 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 15:05:38

6,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


7,000 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 240 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Pejë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW Golf 6 Dizel pa dogan


🚙Shitet Golf IV Dizel 2.0TDI 110PS
🗓Viti i prodhimit 2/2010, 5 Shpejtsi 📍
⚙️Abs ,ASR ,Airbag,Bluetooth,AUX, gjama elektronik,fellne me guma t mira I ruajtun si mrenda dhe jasht, gjendje perfekte.
🚙Vetura osht (Pa Dogan)


Shpërndaje:

Veturat e fundit