Vetura në shitje Mercedes-Benz 320

Kjo veture ka pasur 1278 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 08:46:48

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2007

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 299 872 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

MERCEDES-BENZ E 320 CDI EVO AUTOMATIK

MERCEDES-BENZ. E 320 CDI EVO
AUTOMATIK
AVANTGARD
VITI 2007
REXHISTRIM 5MUAJ
KLIMATRONIK
NAVI
TEMPOMAT
KOMANDA TIMON
CENZOR SHIU
CENZORA PARKINGU PARA DHE MBRAPA
PASQYRET ELEKTRIKE
XHAMAT ELEKTRONIK
DY QELA
KM299851
+38344247605
044444714

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Navigacion


Shpërndaje:


Veturat e fundit