Vetura në shitje Opel Zafira

Kjo veture ka pasur 327 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/03/2020 16:24

5,999 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kuqe 6+

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 250 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI AUTOMATIK ME DOGAN DHE HOMOLOGIM TE PAGUAR

049 333 188

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI AUTOMATIK TIPTRONIK VITI 2010 120 PES E PO SA ARDHUR 25036 KM ME LIBRA SERVISI NE GJENDJE SHUM TE MIR KLIM KOMANDA NE VOLLON 7 ULSE OSHT ME DOGAN DHE HOMOLUGIM TE PAGUAR PER ME SHUM 049333188


Shpërndaje:

Veturat e fundit