Vetura në shitje Opel Meriva

Kjo veture ka pasur 813 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 10:14:19

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1300 cm³ 225 041 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

OPEL MERIVA 1.3 DIZELL POSAARDHUR NGA GJERMANIA 2010 Viti

Opel Meriva 1.3 ( Diesel ) Viti 2010 Sapoardhur Nga Gjermania ME DOGAN Vetura eshte e Garantuar per Kilometra dhe Aksidente ne gjendje shum te mir ne te gjitha aspektet shume pastert dhe e ruajtur posedon : KlimaAutomatik Funksionale , Bordkompjuter Multifunksional , TEMPOMAT , Xhamat Color Fabrikisht , Komanda ne Timon , Senzor Shiu , Senzor Pasqyre , ESP , ABS , Airbag , AUX , Pasqyret dhe Dritaret Elektronike dhe me Nxemje , Alarm , Kilometra te Garantuara me Liber Servisi , etj . Vetura eshte ne gjendje perfekte nuk ka nevoj asnje investim . Me Dogan te Paguar . TEL 045-214-470

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit