Vetura në shitje Opel Vectra

Kjo veture ka pasur 5258 vizita
Ndryshimi i fundit: 07/07/2015 18:21

1,500 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 1993

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 21 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjakovë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Opel vectra

opel vectra 2.0i esht ne gjendje te rregullt teknike dhe uptike muzik extra regjistrim ka

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Xhama me ngrohje

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit