Vetura në shitje Volkswagen Jetta

Kjo veture ka pasur 1050 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 17:08:11

7,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2500 cm³ 195 000 KM

VW Jetta 2.5L

2011 VW Jetta 2.5L inline 5 cilinder 170ps Benzin Automatik
Posedon:
AC klima
Tempomat
Karrika me nxemje
Karrika te lekures
Karrikat mbrapa shtrihen
TV, AUX, Bluetooth
Panoram
Dritare elektrike
Pasqyre elektrike, me nxemje dhe me sinjalizues
Kamer mbrapa
195mij KM te kaluara
Regjistrim deri ne fund te vitit

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

Shpërndaje:

Veturat e fundit