Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 7245 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 09:20:24

9,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 180 000 KM

Golf 6

Golf VI
2011,senzora,1.6,diesel,automatik....

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit