Vetura në shitje Volkswagen Touran

Kjo veture ka pasur 3218 vizita
Ndryshimi i fundit: 24/11/2020 05:45

10,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 255 000 KM

SHITET TOURAN DIESEL 2.0 DSG 7 ULËSE

Shitet Tourani 7 Ulëse Full Ekstra
Viti 01.12 2010
Diesel 2.0 170 Ps
Km 255000
Automatik
Navigation
Tempomat
Esp
Senzora Para Dhe Mbrapa
Kamer Mbrapa
Vetparking
Senzora Shiu
Karrikat me nxemje
Klim Dy Zonale
Komplet Servisin E Kryer Dhe Setin E Motorrit Ulën E Menjaqit
Gjendja E Veturës Shumë E Mirë
Qmimi 10800 Euro
Nr Kontaktues 044319669
048319669
Viber +38344319669

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit