Vetura në shitje Mercedes-Benz C 200

Kjo veture ka pasur 1817 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 19:25:33

5,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 229 125 KM

shes veturen mercedes

Shes Mercedes C 200 2.2 Disel viti i prodhimit 2005 automatik senzora parkingu ulset lëkurë me nxemje dhe levizje elektrike EPS ABS senzor shiu dritat automatike komanda timon NAVI RADIO CD klimatronik dy zanale fellne me goma te reja dy qelca km 229125 me liber servisi regjistrim ka deri me 10.02.2021 gjendje te shkelqyshme mund te kontrollohet ku te doni kontakt +38344316920

Shpërndaje:

Veturat e fundit