Vetura në shitje Volkswagen Touran

Kjo veture ka pasur 2077 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 16:09:21

5,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Minivan 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 6+

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 213 000 KM

VW Touran 1.6 TDI

VW Touran 1.6 TDI
- Viti - 2010
- 6 Shpetjsi
- Tempomant
- Km 213 mi
- Board Kompjuters
- Klime Automatike 2 Zonale
- 7 Ulse
- Senzor Parkingu Prapa
- Radio - CD /AUX
- 2 Qelsa
- Sistemim per me nxe kerrin ose me ftof me Telekomand kabinen
- Mbeshtetes Dore
- Drita Mjegulles
- Dritare me Pull
- Dritare e Zeza
- Kuk per Prokolic
- Me Liber te servisit✅
- Pa Dogan
- Vetura esht e posa ardhun nga Germania-Mundeni me pa ne Drenas
- viber ☎️+38349676909
https://www.instagram.com/autorks

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  EDS

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit