Vetura në shitje Audi A4

Kjo veture ka pasur 9635 vizita
Ndryshimi i fundit: 28/07/2015 20:39

12,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

LLoji Viti
Karavan 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 157 000 KM

shes veturen Audi A4

Shes Audi A4 ngjyra e bardh vetura eshte e ardhur nga zvicrra

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit