Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 3131 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 20:08:23

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 167 000 KM

Shes Golf 7 highline 2.0 dsg, super gjendje!

Vetura super gjendje, me dogane - regjistrimi pare 1 vit.
168.000 km te garantuara, bi xenom, automatik dsg + shpejtesite ne vollan, senzora para mbrapa, start stop, liber servisi dhe dy celesa, uleset alcantara me nxemje, xhamat kolor fabrikisht, navigacion etj

+38349/196-287 (Edhe viber)

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit