Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 1226 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 21:26:36

5,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Tjetër 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 172 000 KM

VW Golf 6 STYLE 1.6 TDI

VW Golf 6 STYLE 1.6 TDI
- Style Model i Avanacuar
- Viti ne Fund te 2011
- Km 173mi te kalume
- 5 Shpetjsi
- Timon me Pulla
- Board Kompjuter
- Klime Automatike 2 Zonale
- Ulse me Nxemje
- Navi-Radio - CD /AUX
- Sistemim me Mbyllje Qendrore
- Mbeshtetes Dore
- Drita Mjegulles
- Drita Automatike DitNat
- Dritare e Zeza
- Dritare me Pull
- Fellne me Goma te Veres
- Pa Dogan
- Vetura esht e posa ardhun nga Germania-Mundeni me pa ne Drenas
- viber ☎️+38349676909
https://www.instagram.com/autorks

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit