Vetura në shitje Seat Leon

Kjo veture ka pasur 2779 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 21:52:10

5,200 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 260 000 KM

Seat Leon 1.9 Tdi Style Doganuar Homologim Kontrolle teknike 2010

Shitet vetura e tipit Seat Leon 1.9 Tdi 77kw modeli Style Doganuar Homologim Kontrolle teknike

Vetura posedon Klima,Gjama me rryme,Mbyllje qendrore,Hapje/Mbyllje nga largesia,Abs,Servo,Esp,Air bag,Alarm etj etj

Nuk eshte i aksdentuar apo gervishtur cdo gje eshte fabrikisht

Kilometra origjinale me libra te servisit si dhe dokumentacion percjelles

Nr i shasise per verifikim te kilometrave VSSZZZ1PZAR070242

Viti 2010

Vetura eshte ne gjendje shume te mire si teknike po ashtu edhe optike

Nuk beje nderrime

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Rimorkiator

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit