Vetura në shitje Opel Insignia

Kjo veture ka pasur 396 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 16:14:52

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 206 000 KM

Opel Insignia 2.0 cdti Diesel 2011

Shitet opel insignia 2.0 diesel, viti 2011 ne gjendje shume te mire mekanike dhe opotike, e sapo servisuar komplet dhe e siguruar deri ne mars 2021, shpenzime te vogla si dhe nuk ka nevoj per investime vetura eshte ne gjendje perfekte.
2 pare goma, dimrit dhe veres te reja.

vetem nje pronar.

Ju garantoj per kilometra dhe mund ta kontrolloni ku te doni

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Kompjuter

Shpërndaje:

Veturat e fundit