Vetura në shitje Volkswagen Tiguan

Kjo veture ka pasur 4468 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/11/2020 09:35

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 80 000 KM

Volkswagen Tiguan 2.0 TDI DPF 4Motion DSG Sport & Style

Volkswagen xhip Tiguan 2.0 TDI 4Motion DSG DPF
Ofert Speciale me paisje shume te larta dhe çmim te ulët.
Karakteristikat Teknike:

Modeli: XHIP TIGUAN SPORT&STYLE
Motori: 2.0 TDI
Fuqia KW/KF: 103/140 + stage 1 180 HP realisht
Transmisioni: 6 - Shpejtesi DSG
Terheqja: 4X4


Paisjet:
Ngjyra e Zezë Metalika
Senzor shiu
8 x Airbag
Timoni nga Lekura, Multifunkcional per Radio dhe Bordcomputer
Business Packet: Alarm kunder vjedhjes "Imobilizer"
Ndezja e dritave ne menyre automatike;
Pasqyrja e brendshme me errsim automatik dhe senzor shiu;
Pasqyret e Jashtëm, me rregullim elektrik, me nxemje dhe me palosje elektrike
Tempomat; Bordkomputer Plus;
Drita para per mjegull;
Fshiresat ne parafango me ngrohje;
Uleset e para me ngrohje; Ulset lekurë VIENA me ulse sportive
tepiha textili para dhe mbrapa si dhe tepiha gome para plus mbrapa
Mbyllja qendrore me teledirigjim

SIGURIA
ESP inkl. ABS me ASR,EDS,MSR dhe Stabilisator per Rimorkio
ISOFIX lidhesi per fiksimin e uleseve per femij ne uleset e pasme
Pasqyrja e mbrendshme me errsim automatik (mund te porositet vetem nese mirret pakoja "Licht & Sicht")
Airbag per vozitesin dhe bashkvozitesin, airbagu I bashkvozitesit me mundesi deaktivizimi
Airbag sistemi I kokes per pasagjeret para dhe te pasem, inkuzivisht edhe airbaga anesor ne uleset e para
Freni I dores elektronik me buton, inkl. Auto Hold Funkcion dhe Asistenc per rruge te renda me tatpjete
Timoni me rregullim ne lartesi dhe gjatesi
VETURA POSEDON LIBEREN E SERVIST KM TE GARANTURA.
VETURA ESHT NE GJENDJE PERFEKTE.
SERVISIMET I KA TE RREGULLTA Te gjitha Me Liber Servisi
I RUJTUR TEJMASE SI UN NGJYR ASHTU EDHE UN INTERIER.
KERRI S`KA KURRFAR VREJTJE.
JU GARANTOJ PER GJITHQKA.
VEQ SE PO SHIFEN EDHE FOTOGRAFIT.
KONTAKTO: 044 42 43 44 & 048 42 43 44

Shpërndaje:

Veturat e fundit