Vetura në shitje Volkswagen Polo

Kjo veture ka pasur 919 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 19:58:14

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 235 000 KM

POLO 1.6 TDI 🇩🇪 77 KW 105 PS

Shitet:
VW Polo 1.6 TDI 6R Bluemotion Comfortline
Me dogan dhe hologim
Me te gjitha serviset ne Volswagen me liber
Me 235441km te garantuar e posa ardhur 🇩🇪
Info : 044121651

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

Shpërndaje:

Veturat e fundit