Vetura në shitje Volkswagen Touran

Kjo veture ka pasur 255 vizita
Ndryshimi i fundit: 24/01/2021 12:03

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 199 999 KM

SHES TOURAN 1.9 TDI 6 shpejci vp.2010

SHES OSE BEJ NDRRIM VETUREN
TOURAN 1.9 TDI
VITI 12/2009 model 2010
I REGJISTRUAR RKS 10 muj
FULL OPCIONE
VETURA OSHT SHUM E RUJTNE DHE SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE
VLEN TE CEKET SE NUK OSHT HIPOTEK PERKTHIMI BEHET MENJHER
TEL 044 804 214 044 264 888

Shpërndaje:

Veturat e fundit