Vetura në shitje Mercedes-Benz A 180

Kjo veture ka pasur 162 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 17:22:12

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2006

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Artë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 199 999 KM

SHITET MERCEDES A CLAS 180 CDI vp 2007

SHES OSE BEJ NDRRIM VETUREN
MERCEDES A KLAS 180 CDI 6 shpejci
VITI 12/2006
Rks
SHUM I RUJTUN DHE SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE
VLEN TE CEKET SE NUK OSHT HIPOTEK PERKTHIMI BEHET MENJHER TEL 044 804 214 044 264 888
Ndrrim i mundeshem
Sms mos dergo

Shpërndaje:

Veturat e fundit