Vetura në shitje Audi Q5

Kjo veture ka pasur 11590 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 12:42:13

1 EUR

(Çmimi)


1 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 240 000 KM

AUDI Q5 -2014-3*S Line

Audi Q5 3*S Line cenzor para mrapan kamer panorom me goma dimrit fellne 20 gjendje prefekne cenzor shiut pasqure me nxemje gjama zi fabrikisht me kuk distanc kontroll i ndjek vijat e bardha tepomat karrika nxemje full opsjon

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit