Vetura në shitje Opel Astra

Kjo veture ka pasur 150 vizita
Ndryshimi i fundit: 24/01/2021 12:04

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1700 cm³ 199 999 KM

SHES OPEL ASTRA 1.7 CDTI 6 shpejci VP 2010

SHES OSE BEJ NDRRIM
VETUREN OPEL ASTRA 1.7 CDTI 6 shpejci
VITI 12/2009 model 2010 FACELIFE
RKS
SENZORA PARKINGU KAMER KLIM NAVI GJAMA ELEKTRONIK PASQYRE ELEKTRONIKE ERJ ETJ
VETURA OSHT E RUJTNE SI JASHT EDHE MBRENDA
GJENDJE EKSTRA TE MIR TEKNIKE
E MIRMBAJTUR VETEM NGA NJE PRONAR NE KOSOV DHE E SERVISUAR ME KOH GJDO HER
VLEN TE CEKET SE NUK OSHT HIPOTEK
TEL 044 264 888 044 804 214
NDRRIM I MUNDESHEM
SMS MOS DERGO

Shpërndaje:

Veturat e fundit