Vetura në shitje Peugeot 307

Kjo veture ka pasur 61 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/01/2021 22:53

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 250 000 KM

Shes Peugeot 307 2.0 HDI 90psSiguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  Mbyllje qendrore

  •  Drita mjegulle

  •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit