Vetura në shitje MINI Cooper

Kjo veture ka pasur 5644 vizita
Ndryshimi i fundit: 08/09/2015 17:05

3,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Minivan 2003

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Gjelbër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 1700 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

besart

 • Prishtinë
 • 044608404

shes mini po qka

mini cooper eshte ne gjendje te mir per info ne kontakto ne viber 0037744608404 ndrim i mundshum

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit