Vetura në shitje Mazda 6

Kjo veture ka pasur 9273 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/01/2016 12:22

28,000 EUR
26,500 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 4

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 0 000 KM

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Mazda 6 Revolution ne Promocion

Edhe kjo si gjitha modelet tjera te te Mazda-s eshte prodhim i vitit te fundit (2015) me kilometrazhe zero. Te paguar ka dogane, tvsh, akcize.
Kete veture e gjeni ne piken tone te perfaqesise ne qendren tregtare Albi Mall me cmimin promocional deri ne fund te muajit.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  CD

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Navigacion


Shpërndaje:

Veturat e fundit