Vetura në shitje Opel Meriva

Kjo veture ka pasur 290 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/05/2021 23:03

3,800 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1700 cm³ 22 000 KM

Shes opel meriva 1.7 Dti 2005

Shes opel meriva 1.7 dti i servisuar komplet para 1 muaji regjistrim deri ne fund te gushtit 1 pronar prej doganimit, dy para goma dhe dy qelsa

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  Xhama me ngrohje

  •  Airbag

  •  Mbyllje qendrore

  •  ESP

  •  Ngjyrë metalike

  •  Hidraulik

  •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit