Vetura në shitje Nissan Terrano

Kjo veture ka pasur 3249 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/04/2021 16:51

6,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2700 cm³ 149 451 KM

Nissan

Ne Shitje Nissan Terrano

Shitet Nissan Terrano
2.7 Turbo Dizell Intercooler
Viti 2005
Manual
I regjistruar
Kilometrat te Garantuara 149451
4x4
ABS
7-ulese
Gjamat elektronik
Me Klim
Ne Gjendje Te Rregullt

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  4x4

 •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit