Vetura në shitje Volkswagen Touran

Kjo veture ka pasur 799 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 22:36:35

5,990 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


6,500 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 188 000 KM

VW TOURAN 1.6 TDI 5 ULSE MUNDSI EDHE PER 7 ULSE

MARKA : VW TOURAN 1.6 TDI 5 ULSE
* MODEL -COMFORTLINE
* VITI : 05-2011
* 6 shpejsi
* KM : 188000
* TEMPO MAT
* AUTO HOLD
* EURO 5
* KLIM AC
* MBESHTETSE DORE
* MBYLLJE QENDRORE ME TELEKOMAND
* RADIO CD MP3
* BANDASH
* DY ÇELËSA
* LIBER SERVISI
RRYPIN E NDRRUN NE 164764km ne 2018 DHE TURBINA E RE SE SERVISUNE NE FRANCE
* VETURA ESHTE PA DOGAN
DOGANA I KUSHTON 2200€
Kontakt 049111838

Shpërndaje:

Veturat e fundit