Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 1635 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 19:44:01

8,200 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 260 000 KM

Golf VI 2.0 Tdi Sportline Navigacion Kamera Xenon LED Doganuar 2011

Shitet vetura e tipit Golf 6 tdi 2.0 modeli Sportline 103kw 143ps Doganuar

Vetura posedon Drita Xenon BI Xenon LED,Key Less (Ndezje pa qels),Kamera,Park pilot,Start Stop, Klimatronik,Navigacion,Tempomat,Senzora te reshjeve,Senzora te parkimit,Vollan multifunksional,Komanda ne vollan,Abs,Servo,Esp,Air bag,Alarm,Mbyllje qendrore,Hapje/Mbyllje nga largesia me dirigjues,Bluetooth,Auto telefon,Board kompjuter,2 Qelsa me dirigjues,Hapje/Mbyllje te gjamave me dirigjues nga largesia,Fellne alumini 16 zoll,Gjama te zi fabrikisht,Radio CD MP3,Zerimi DYN Audio fabrikisht,6 Shpejtesi,Kuken me vendosje me qels etj etj

Nje pronar e ka pase ne posedim qe nga dalja prej fabrike

Garancion 100% per
1.Kilometra te garantuara
2.Garancion per aksidente
3.Garancion per dokumetacion

Vetura eshte e gervishtur lehte ana e majte
Mjeshtri i ka kerkuar 200 euro per rregullim komplet plus polirim

Kilometra origjinale 100% te garantuara me libra te servisit si dhe dokumentacion percjelles

Nr i shasise per verifikim te kilometrave WVWZZZ1KZCW066273

Viti 17.08.2011

Vetura eshte ne gjendje shume te mire si teknike po ashtu edhe optike

Nuk beje nderrime

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit