Vetura në shitje Mercedes-Benz B 200

Kjo veture ka pasur 645 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 19:44:22

7,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 260 000 KM

Mercedes B Klase 2000 kubik Automatik Doganuar 2011

Shitet vetura e tipit Mercedes B klase 2000 kubik CDI modeli Advangarde Automatik Doganuar

Vetem nje pronar e ka pase ne posedim qe nga dalja prej fabrike

Vetura posedon Klimatronik,Automatik/Tiptronik,Tempomat,Board kompjuter,Karrkika me nxemje,Senzora te reshjeve,Senzora te parkimit para dhe mbrapa,Mbyllje qendrore,Gjama me rryme,2 Qelsa me dirigjues,Goma te reja 16 zoll,Hapje/Mbyllje te gjamave me dirigjues nga largesia,Abs,Esp,Air bag,Alarm,Palohen pasqyret automatikisht,Shmigavca ne pasqyre,Retrovizorin me senzore per drita te gjata,Karrikat me rregullim digjital etj etj

Viti 2011

Nuk eshte i aksidentuar apo gervishtur cdo gje eshte fabrikisht

Vetura eshte ne gjendje shume te mire si teknike po ashtu edhe optike

Nuk beje nderrime

049313462

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit