Vetura në shitje Audi A4

Kjo veture ka pasur 6431 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/05/2021 15:19

24,500 EUR
24,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 150 000 KM

Audi A4 2.0TDI 2X S line Matrix


Audi A4 2.0Tdi 2X S line
Viti prodhimit 2016
Kilomtera 150000 te garantuara
2X S line exterior + interior
Start Stop
Ambient light
Fara shtopa full LED Matrix
Nderruesi S tronic
Timon sportiv S me shpejtsi F1
Klimatronic 3 zonal + nxemje karrika
MMI sistem navigacioni
Audi drive select
Audi pre sense
Audi braking guard
Keyless
Senzora parkingut para mbrapa
Senzor shiut + dritav
Fellne 19inch RS me goma verore
I sapo doganuar prej ardhja gjermani

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit