Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 1642 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/06/2021 14:14

12,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 182 000 KM

AUDI A3 2.0TDI QUATTRO S-Tronic

Audi A3 2.0 TDI Ambition QUATTRO S-Tronic
PA DOGAN !
Prejardhje nga Zvicrra 🇨🇭🇨🇭
184 ps QUATTRO
Goma Vere Continental me ftohje
Karrige me nxemje gjysem lekure
Senzora Para dhe Mbrapa
Start Stop engine me buton pa qeles
Lane Assist (Auto Pilot)
Front Assist (Frenim Emergjent)
Distronic (Tempomat me distance)
Auto Hold
Audi Drive Select
Timon Multifunksional
F1 Speedshift
Leda Para,Mbrapa
Xenona Robotike neper kthesa(Adaptive Intelegent Lights)
Hapje,mbyllje e dyrve me gisht.
Senzor per shi.
Instrumentablen Color.
Kilometra origjinale me liber servisi te gjitha ne AMAG.

Shpërndaje:

Veturat e fundit