Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 9361 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/09/2021 23:33

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ -

Golf VII R

Shitet Golf 7 R
Viti i prodhimit : 2015
Kubikazha: 2.0 Benzin
Fuqia e motorrit: 420+ ps
Diskat dhe frenat keramik EBC
Auspuf Armytrix
Fellne: Rotiform matte black r19 goma te reja te veres
Posedon : Panoram, amient lighting , kamer , xhama te erresuar nga prodhuesi marshi automatik dhe menyren e vozitjes ne 5 opcione (comfort ,normal,race,eco,individual)
Full opcion
Cmimi sipas marrveshjes

Nr kontaktues +383 49 11 11 54

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit