Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 5589 vizita
Ndryshimi i fundit: 09/07/2021 17:29

16,150 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 0 000 KM

SHES veturen PASSAT 2015, B8 2.0 TDI BLUEMOTION DSG

PASSAT B8 2.0 TDI BLUEMOTION DSG;
Viti i prodhimit: 10.07.2015;
150 PS -110 kw;
Automatik (tiptronik & Steptronik) DSG;
I servisuar me rregull, servisi i MADH (rrypin, dhemzor dhe qysh shkon komplet seti i ndruar);
Servisi i vogel (vaj, filtera) komplet i servisum;
Auto hold;
Lane assist (vozit vet, nuk i kalon vijat e bardha dhe e mban distancen);
Distanc controle frenon vet ne rast rreziku (edhe ne rikverc);
Timon multifunksional;
Shpejtesi ne timon (steptronik) F1;
Cruise-control (tempomat);
Start / stop (dhez pa çels);
Navigacion 2021 me touch screen;
Nxemje ne ulse;
Masazh ne ulese;
Klimatronik para dhe mbrapa;
Full Led intelegjent, edhe ne kthesa sipas nevojes vet ndrrohen te gjata dhe te shkurta pa e pengu kerrin perball;
Senzor shiu;
Senzora parkingu para dhe mbrapa;
Kamera mbrapa;
Pasqyret palohen;
Pasqyret me asistencë ne kendin e vdekur;
Aux, Bluetooth, usb, SD cart dhe CD;
Fellne 17 orgjinale me goma te veres dhe goma te dimrit (Michelin);
Vetura eshte ne emer timin dhe menjehere perkthehet te noteri;

NDRRIM nuk boj, çmimi i lartëcekur

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit