Vetura në shitje Renault Clio

Kjo veture ka pasur 833 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 11:05:24

6,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1197 cm³ 85 142 KM

Renault Clio GT 120 EDC

Shtiet;Renault Clio GT 120 EDC,Sport,Automatik,i sa po aedhe nga zvicra ne gjendje te mir me liber servsi me km te garantuar,Adresa;Rr qarkore-Gjilan(Afer tregut te veturave)
me (IM7)
Mundesi e Blerjes me Lizing
Shitje edhe pa dogan Export

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Navigacion

Shpërndaje:

Veturat e fundit