Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 9991 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 22:53:16

25,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2018

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 114 000 KM

Golf 7 2.0 GTD DSG 2018

Golf 7 2.0 GTD DSG
Viti prodhimit 2018
Kilometra 114.000
Nderruesi DSG
Virtual
Disctronic
Lane asist
Blind spot
Keyless
Start Stop
Park Assist
Dynaudio
Navi
Kamer
Ambient light
Wireless Phone Charging
Xhama te errsuar fabrikisht
Timon multifunksional
Senzora para mbrapa
Klimatronic 2 zonal
Nxemje karrika
Fellne 18 me goma te veres
I sapo doganuar

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit