Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 3737 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 18:33:37

1 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2018

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 175 000 KM

Passat B8 R-line ACC Head Up 2018

Shitet Vetura Passat varian B8 modeli R-line look
Vetura posedon doganen dhe homologimin e paguar
2.0 TDI 190ps 175.xxxKM te garantuara me liber servisi
Posedon:Dy qelsa keyless
Lane assist
Side assit
Adaptive cruise control ACC
Emergency Brake
Drive Assistant
Karrika me memorie
Karrika me nxemje
Karrika elektronike
Klime 4-zonale
Navigation
Bluetooth
Sd-card
Aux
Usb
Head Up display
Distanc Control
Kendi i vdekur Blind spot
Drita Intellegent System
Eco Tip
start stop system
Pasqyre automatike
049453459 Viber whatsap
Etj

Shpërndaje:

Veturat e fundit