Vetura në shitje Mercedes-Benz 220

Kjo veture ka pasur 4129 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/09/2021 17:11

24,000 EUR
23,700 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 145 000 KM

Mercedes Benz c220 Bluetec ( pa ndrrim )

Shitet vetura me gjitha serviset e kryera para kohes se servisit ,
Vetura ka vetem nje regjistrim ne Kosovë e ardhur para 9 muajve ne KS ,
Kilometrat jan ato qe jan 145mij per kete mund te verifikohet kudo tek cila do firm ne Kosovë
Posedon librin e servisit dhe te dhenat ne kompjuter
Gomat e veres , dhe Gomat e reja te dimrit Viking🇳🇴 , te perdorura vetem ne Janar dhe Shkurt

Autopark
Autohold
Senzora Distanc (distronic)
Senzora shiu
Senzora Parkimi para - mbrapa me Kamer ( R )
Senzora pasqyre
Nxemje karrika - pasqyre
Ulset Lekurë
Opcionet e vozitjes : Individual ,Sport + , Sport , Comfort , Eco

Vetur teper ekonomike , shpenzimet 5.0 / 5.5

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit