Vetura në shitje BMW 325

Kjo veture ka pasur 12127 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/12/2021 14:02

20,900 EUR
20,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 154 000 KM

Shes BMW 325D M-Sport

Shes BMW 325D M-Sport Dizel ne gjendje perfektë e sapo ardhur nga Italia pa doganë.
Karakteristikat teknike:
Fuqia e motorit: 160KW (218 ps)
Ngjyra: E zeze metalike
Marshi: Automatik Tiptronik 8 Shpejtësi
Modeli (TwinPower Turbo) Full Extra
Viti: 24.11.2015
Kilometrat: 154 XXX km
Vetura posedon:
Start/Stop Keyless, Senzore Parkimi Para/Mbrapa, Alarm, Senzor te shiut, Navigacion, Fellne 19 inch BMW, Goma Vere të reja 2021(Pirelli Run Flat), Timoni multifunksional M-Sport, Pasqyrat e jashtme dhe ajo e brendshme vete-errësues me mundësi palimi, AUX USB Bluetooth, ulëset exlusive allkatare M-sport, Dritat LED para dhe mbrapa, etj.
Vetura është ne gjendje perfektë me te gjitha serviset e kryera ne përfaqësi te autorizuar te BMW.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit