Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 476 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/01/2022 13:39

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ -

VW Golf VII 1.6 TDI LOUNGE 2015

VW Golf VII 1.6 TDI LOUNGE 2015. I Doganuar. I Importuar nga Gjermania. IM7

* Viti i prodhimit 2015
* NAVIGACION MAXI dhe TOUCHSCREEN
* Senzora Parkingu Para dhe Mrapa
* Karrika RECARO (Sport)
* Komanda ne Vallon
* Nxemje ne Karrika
* KLIMATRONIC
* Auto Hold System
* StarStop System
* Pasqyret me nxemje
* Bordkompjuter
* Pedale në çelik inox
* Timon lëkure multifunksionale (3 spokes) me dekor alumini
* ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR
* Pasqyret palohen ne menyr automatike
* Spoiler i pasmë në ngjyrë të trupit
* 2 LED lexues para me krom dhe 2 mbrapa
* 2 dritat në këmbë përpara
* Kontrolli i klimës "Climatronic" me kontrollin e temperaturës me 2 zona,
veçmas i kontrollueshëm majtas dhe djathtas
* ParkPilot - sinjalet paralajmëruese të dëgjimit për pengesat e përparme dhe të pasme
* Sistemi Start-Stop me rimëkëmbjen e energjisë frenuese
* Sistemi i Larjes se Dritave i ngrohur automatikisht në pjesën e përparme
* Sistemi me i ri i Navigacion me te gjitha Rruget e Regjistruara edhe Rruget e Kosoves
* Shtresat e jashtme të pasqyrave dhe dorezat e derës në ngjyrë të trupit
* Ulësja e vozitësit me rregullim të lartësisë
* Disqe para dhe mbrapa, disqet e para me ftohje të brendshme
* Mbrojtje kundër vjedhjes “Imobilizer”
* Airbag anësorë në ulëset e para
* Airbag sistemi i kokës për pasagjerët e parë dhe të pasëm
* ISOFIX – Përgaditje për fiksimin e ulëses për fëmijë
* Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje

Autosalloni Ylberi
tel:044 773 659
045 859 839

Shpërndaje:

Veturat e fundit