Vetura në shitje Fiat Punto Evo

Kjo veture ka pasur 167 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 00:05:45

4,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1300 cm³ 0 220 KM

Fiat Punto 13 Cdti EVO Multijet Doganuar 2011

Shitet vetura e tipit Fiat Punto 1.3 Jtd Multijet Doganuar

Vetura posedon Klima,Gjama me rryme Air bag,Board Kompjuter,Alarm,Mbyllje qendrore,Goma te dimrit fringo te reja Start stop etj etj

Motorrin me zingjire i njohur si motorri me i mire i ketij modeli

Viti i prodhimit 30.09.2011

Hargjime shume te vogla te dieselit

Komplet serviset e kryera me fatura te Gjermanise

Kilometra origjinale 100% te garantuara me libra te servisit si dhe dokumentacion percjelles

Nuk eshte i aksidentuar apo gervishtur cdo gje eshte fabrikisht

Shitet me fature dhe TVSH

Nuk beje nderrime

049128182

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  TCS

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit