Vetura në shitje Volkswagen Golf Sportsvan

Kjo veture ka pasur 6319 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/01/2022 15:32

10,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2016

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 239 000 KM

VW GOLF SPORTSVAN 1.6 TDI

VW GOLF SPORTSVAN
Motorri 1.6 Tdi 110ps
Viti i prodhimit 2016
Ne gjendje shum te rregullt
Kilometra 239.xxx
Posedon : Senzora , Radar , Senzor shiu , Pulla ne vollan , rks edhe 10 muaj , goma te reja te veres dhe te dimrit etj.
Kontakt :
+383 49 122 565
Viber ose WhatsApp :
+ 383 49 122 565

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit