Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 9717 vizita
Ndryshimi i fundit: 20/05/2022 16:49

23,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2017

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Vishnje 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 160 000 KM

Golf 7.5 GTD

Golf 7 2.0 GTD DSG
Viti Prodhimit 2017
Kilometra 160xxx
Nderruesi DSG
Disctronic
Lane Asist
Blind Spot
Navi Discover Pro
Ambient Light
Timon Multifunksional
Senzora Para Mbrapa
Klimatronic 3 Zonal
Nxemje Karrika
Fellne 18
I sapo doganuar

☎️049129140

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit