Vetura në shitje Opel Corsa

Kjo veture ka pasur 620 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 08:00:43

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1300 cm³ 22 000 KM

Shes Opell Corzen 1.3 CDTI viti 2012 me 6 shpejtsi

Tel & Viber +383/044/134/605
Opel Corsa 1.3 CDTI EcoFlex
Dogane te paguar (mund te shitet edhe pa dogan)
Kilometre te garantuara mund te verifkohen ne servise te autorizuar
Viti i Prodhimit 2012
Motorri 1.3. 70KW 90PS
Manual 6 Shpejtesi
Senzora te shiut
Senzora ne pasqyre
Karrika me nxemje
Timon me nxemje
Pulla ne Timon
ABS/ESP/AIRBAG
Fellne me guma te reja
Xhamat mbrapa te erresuar
Klim AC
Centrall 2 Qelsa
Diskat dhe gurnet e reja
Vetura eshte ne gjendje perfekte dhe nuk ka nevoje per asnje investim
I sapo ardhur nga Gjermania

Shpërndaje:

Veturat e fundit