Vetura në shitje Volkswagen Tiguan

Kjo veture ka pasur 1392 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 16:53:29

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2019

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 140 000 KM

VW TIGUAN 2.0 TDI 2019

VW TIGUAN 2.0 TDI 2019, I Doganuar. I Importuar nga Gjermania.
* Viti i prodhimit 2019
* DTR + Lane -Asisstent (Nuk Lejon daljen nga vijat e Bardha Te rruges)
* Front Assist (Mbahet distanca me veturen para)
* NAVIGACION MAXI (Navigationssystem Professional)
* Dritat Para XENON dhe BIXENON
* Senzora Parkingu Para dhe Mrapa
* Karrika RECARO (Sport)
* KLIMATRONIC
* Drita Mrapa LED
* Komanda ne Vallon
* StarStop System
* Auto Hold System
* Pasqyret me nxemje
* Pedale në çelik inox
* Trupi galvanizuar (Nuk Ndryshket)
* Timon lëkure multifunksionale (3 spokes) me dekor alumini
* Ndriçimi i pllakave në teknologjinë LED
* ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR
* Kontrolli i klimës "Climatronic" me kontrollin e temperaturës me 2 zona,
veçmas i kontrollueshëm majtas dhe djathtas
* Kontrolli i Klimes Mrapa
* ParkPilot - sinjalet paralajmëruese të dëgjimit për pengesat e përparme dhe të pasme
* Drejtues progresiv: përshtatja e devijimit të drejtimit në situatën e ngasjes
* Sistemi Start-Stop me rimëkëmbjen e energjisë frenuese
* Sistemi i Larjes se Dritave i ngrohur automatikisht në pjesën e përparme
* Sistemi me i ri i Navigacion me te gjitha Rruget e Regjistruara edhe Rruget e Kosoves
* Shtresat e jashtme të pasqyrave dhe dorezat e derës në ngjyrë të trupit
* Ulësja e vozitësit me rregullim të lartësisë
* Disqe para dhe mbrapa, disqet e para me ftohje të brendshme
* Airbag anësorë në ulëset e para
* Airbag sistemi i kokës për pasagjerët e parë dhe të pasëm
Autosalloni Ylberi
tel:044 773 659
045 859 839

Shpërndaje:

Veturat e fundit