Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 930 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 16:53:26

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 190 000 KM

VW Passat 1.6 TDI AUTOMATIK

VW Passat 1.6 TDI AUTOMATIK, I Doganuar. I Importuar nga Gjermania.

* VW Passat 1.6 TDI AUTOMATIK,
* Viti i prodhimit 12/2016
* Start Stop (Sistemi i dhezjes me Pull)
* Distance Controler (Mban distancen me vetura para)
* KAMERA
* Shpejtesi ne vallon
* Senzora Parkingu Para dhe Mrapa
* Pulla ne Vallon
* Nxemje ne Karrika
* KLIMATRONIC
* Auto Hold System
* StarStop System
* Tempomat
* AUX dhe USB
* BordKompjuter
* Dritare Elektrike
* Hallogenka
* Pasqyret me nxemje
* Ulëset e para standarde
* Ulësja e vozitësit me rregullim të lartësisë
* ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR
* Disqe para dhe mbrapa, disqet e para me ftohje të brendshme
* Mbrojtje kundër vjedhjes “Imobilizer”
* Airbag anësorë në ulëset e para
* Airbag sistemi i kokës për pasagjerët e parë dhe të pasëm
* Paralajmërim me zë dhe me dritë për mos vënien e rripave të sigurisë
* ISOFIX – Përgaditje për fiksimin e ulëses për fëmijë
* Dritë për mjegull mbrapa
* Treguesit anësorë ngjyrë të bardhë
* Timon servo progresiv elektro-mekanik
* Xhamat elektrik
* Bordkompjuter
* Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje
* Pasqyre nën mbrojtëset e diellit
* Mbrojtësit në ngjyrë të automjetit
* Xhamat e gjelbër termoizolues

Tel: 044 773 659
+383 45 859 839

Shpërndaje:

Veturat e fundit